Proč jsou koule BÁJO? 

BÁJO koule jsou koule na bodyzorbing. Nafukovací kouli o průměru zhruba jeden metr nasadíte jako batoh, rukama se chytnete madel před sebou a už vám nic nebrání zažít tu bláznivou zábavu. Můžete se koulet, narážet a skákat bez obav – díky tomu, že jste obalení vlastním vzduchovým polštářem, je šance zranit se úplně minimální.

Kam se BÁJO koule hodí?

Firemní akce – „teambulding“

Srazit svého šéfa na zem? Kdy jindy se vám to poštěstí? :)

Sportovní akce 

Oživte své sportovní soustředění nevšedním turnajem

Akce pro veřejnost

Nechejte návštěvníky vaší akce vyzkoušet zábavu, na kterou jen tak nezapomenou

Akce pro děti

Pořádáte dětské dny a chtělo by to trochu oživit? Nebo je hodina tělocviku nuda a chtělo by to něco nového? BÁJO koule budou jistě skvělá volba!

Hra

Nejčastěji hrajeme fotbal, protože fotbal v koulích je rozhodně hra, kterou musíte zažít! Jako hráči se rozdělíte do dvou týmů a může se začít. Běháš, narážíš, střílíš a vyhráváš! A vyzkoušíte třeba i kuželky?

Je to namáhavé?

Zvládne to každý, ale namáhavé to je rozhodně. Pauzy dáváme zhruba po čtyřech minutách, kdy se občerstvíte, a pokračuje se! Koule váží asi 10 kg, trochu se pronese, ale v zápalu boje si toho sotva všimnete.

Kde se dají naše koule vytáhnout?

Hrát se dá všude, kde je vhodný hladký povrch. Na sněhu, trávě v parku nebo na hřišti, v hale a nebo na pláži. Nehodí se povrchy jako asfalt nebo štěrk.

Co na sebe?

Nejlépe sportovní oblečení. Když to povrch dovolí, hrajeme naboso, v opačném případě je vhodná pevná obuv. Při hře zapotíte, takže je dobré mít věci na převléknutí.