Reference

ZORBING JÍZDA

„Co jsem si na této zábavě nejvíce užil? Že se Barča o všechno postarala :) že přivezli autem veškeré vybavení, nafoukli, připravili, poučili lidi, a pustili jsme se do toho. Bylo nás asi 40, takže velká grupa, a organizace byla výborná. Bára je spolehlivá, platí dohody, finance, prostě všechno. K tomu se natočilo pár legračních videí jako vzpomínka, kterou si můj tým pouští dodnes.“ (Stanislav Dostál, ZŘ, FIncentrum a.s.)

SPORTOVNÍ VÍKEND

„Bájo koule jsme využili při příležitosti naší teambuildingové akce konané tradičně na konci léta. Tato aktivita sklidila neuvěřitelný úspěch a, i když neplanovaně, Bájo koule se staly hlavním programem celého víkendu, kterého se zúčastnil téměř každý člen našeho 50 členného týmu. Ani organizačně nemůžeme Bájo agentuře nic vytknout, a proto se již teď těšíme se na spolupráci v příštím roce.“ (Klára Limová, MANA)

NO LIMITS

"KOULE! 

A to konkrétně agentura BAJOkoule Barči Chmelíkové pro nás nachystala tuhle příležitost, a byl to jeden z nejlepších zážitků. A to jsem akcí typu  teambuilding dělal a nebo zažil desítky.

Proč ? Protože jsme si sáhli na to, jaké to je žít na vozíku, aspoň jeden půlden. Sáhli jsme si na opravdové hrdiny, na vozíčkáře, kteří se rozhodli žít co možná nejvíc jako jiní, kterým slouží všechny končetiny a tělo jak má. 

My všichni, kteří zažíváme “tolik problémů každý den” jako třeba ucpanou Jižní spojku, nebo “Dé jedničku”, máme stres z toho co na sebe, jestli nám ladí boty a pásek, a jestli je maso co kupujeme dostatečně bio... tak v tento den, po boku těchto statečných lidí, jsem se po dlouhé době styděl - protože to, co řeším já ve svém životě, jsou malichernosti. A zahrát si s nimi ragby na vozíku, po hodinové diskusi, kdy nám povídali o čem je denní chleba vozíčkáře, bylo jako den a noc. Bylo to jako voda a oheň, protože během hry oni neznají přítele :) Bylo to drsný!

Co bylo další přidanou hodnotou, je to, že peníze z této akce, kterou Bára (a její tým) skvěle připravila, jdou na pomoc financování sezóny ragby těchto vozíčkářů, a tak nejdou nějakému hoteliérovi nebo byznysmenovi do jeho zisku, ale jdou podruhé na dobrou věc. Za jedny vložené peníze má zážitek parta kolegů z práce, a podruhé tyto peníze poslouží v sezóně.

No a co když tento teambuilding nezvolíte ? 

Přijdete o jeden z nejhezčích dní, kdy po boku kolegů z práce, poznáte nové lidi, úplně nové obzory, a zažijete jaké to je sedět a doufat, že vám nespadne míč z ruky, protože jen sebrat ho ze země s nohama přikurtovanýma k vozíku, je těžké. Představíte si jaké to asi je se ráno chystat do práce když sedíte na vozíku, a máte si sladit ten pásek a boty….

Zažijete půlden nabitý emocemi, zábavou, chvílemi se vám chce smát, a chvílemi jsem byl naměkko. A to mých 100kilo hokejové postavy už zažilo kde co. Jezdil jsem ve sporťáku, bál se na okruhu, lezl po horách, popíjel všude po světě, ale nikde jsem nezažil to, co na vozíku s touto partou ragbistů."

(Stanislav Dostál, ZŘ, FIncentrum a.s.)